CENTRUM KSZTAŁCENIA W WARSZAWIE
PRZY ULICY PODWALE

• Centrum Kształcenia prowadzi kursy i szkolenia administracyjne (kurs archiwisty jest jedynym w Warszawie, gdzie zajęcia praktyczne prowadzone są w prawdziwym archiwum, z wykorzystaniem prawdziwych dokumentów), kadrowe, bhp, doskonalące i dla początkujących w zawodach usługowych (fryzjer, kucharz, kosmetyczka, manicure, pedicure), z zakresu stosowania środków ochrony roślin, a także techniczne, w szczególności przygotowujące do egzaminów na uprawnienia elektroenergetyczne typu „E” i „D”.
  • Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie z naszej oferty dostosowane do oczekiwań Klienta.  Każdorazowo negocjujemy i dostosowujemy warunki organizacyjno-finansowe,  czasu współpracy i liczby potencjalnych uczestników i uczestniczek kursów.
  • Umożliwiamy  system płatności ratalnych - indywidualny dla każdego szkolenia, uczestnika lub Klienta.
  • Organizujemy również szkolenia spoza katalogu opublikowanego na stronie internetowej na zamówienie firm i osób prywatnych. Szkolenia „szyte na miarę” powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym.
  • Na życzenie Klienta szkolenia organizujemy w dogodnej, wskazanej przez Niego lokalizacji.
  • Mając na uwadze kompleksową obsługę naszych Klientów, poza kursami zawodowymi, oferujemy przeprowadzenie analizy potrzeb szkoleniowych, kompetencji i kwalifikacji pracowniczych.   W tym celu współpracujemy z pracownikami naukowymi, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie praktyczne w prowadzeniu procesów analitycznych dotyczących zarządzania i oceny jakości kapitału ludzkiego.
  • Dla klientów przewidujemy zróżnicowany system bonusów i rabatów.
  • Nasze szkolenia mogą być: modułowe, niezależne i komplementarne
    • MODUŁOWE oznacza, że szkolenia składają się z zagadnień tematycznych - MODUŁÓW z różnych obszarów tematycznych.
    • KOMPLEMENTARNE oznacza, że poszczególne zagadnienia tematyczne wzajemnie uzupełniają się i mogą być łączone razem w „pakiety edukacyjne”.
    • NIEZALEŻNE oznacza, że oszczędzasz czas i pieniądze – SAM UKŁADASZ PROGRAM! - wybierasz tylko te moduły, które są Ci potrzebne i niekoniecznie w pakietach.
  • Mała liczebność grupy (7-15 osób) umożliwia aktywny udział w szkoleniu i sprzyja wymianie doświadczeń.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.